Політика конфіденційності

Правила політики конфіденційності діють щодо відвідувачів сайту yuliazima.com. На цій сторінці ви дізнаєтеся, які персональні дані збирає та як використовує цей сайт.

Яку інформацію збирає сайт

Коли ви залишаєте коментар на сайті або надсилаєте повідомлення за допомогою форми зворотного зв’язку на сторінці «Контакти», ви залишаєте своє ім’я та адресу електронної пошти.

Сайт підключений до сервісів Яндекс.Метрика та Google Analitics. Вони надають інформацію про тип вашого браузера, час знаходження на сайті, відвідані сторінки та ін. Статистика потрібна, щоб зробити сайт зручнішим для користувачів. Вона зберігається за сервісу. Ця інформація доступна лише для читання та не змінюється.ию.

Використання даних

Особисті дані використовуються виключно як канал комунікації з вами. Інформація не передається третім особам. Персональні дані, які збирає сайт, не дозволяють вам ідентифікувати як особистість. Статистика відображає лише вашу поведінку на сайті.

Лічильник Яндекс-Метрика на сайті використовує технологію cookies. “Куки” – це файли, збережені на вашому комп’ютері після відвідин ресурсу. Веб-сайт надсилає ці дані для збору статистики відвідуваності, сторінок переходу на сайт і т.д.

Під дії поточної політики конфіденційності потрапляє лише інформація на цьому сайті. За передачу особистих даних стороннім веб-сайтам адміністрація ресурсу www.txtforweb.ru не несе відповідальності.

Якщо у вас виникли питання щодо захисту персональних даних або роботи сайту, напишіть мені на електронну пошту.

Мій e-mail: yluazima@gmail.com

Я на зв’язку з 8 до 18 за Києвом.